Жалюзі, рулонні та римські штори

У наш час, коли громіздкі штори та тюль втрачають свою актуальність, як ніколи популярні альтернативні види захисту від небажаних сонячних променів . Жалюзі дерев’яні, пластмасові або з алюмінію; штори рулонні, римські та плісе: різноманітність видів та форм робить можливим знайти гідний варіант для будь-якого інтер’єру та на любий гаманець.

Окрім очевидної користі від сонцезахисту: можливості закритися від сонцю та створити в приміщенні комфортне освітлення, наша продукція відома цілим рядом переваг:

- Захист від руйнівного впливу сонця

Ролети жалюзі та плісе запобігають вицвітанню на сонці ваших меблів, шпалер, підвіконня тощо.

Якщо ви полюбляєте кімнатні рослини і на вашому підвіконні розташовано кілька горщиків, квітам буде набагато комфортніше, сховавшись від прямих сонячних променів.

- Прикраса вашого інтер’єру

Широкий асортимент матеріалів, кольорів і фактур дозволяє зробити виріб, який буде доповнювати та завершувати дизайн вашого будинку.

Рулонні штори, жалюзі та римські штори можуть бути як непримітною частиною, так і яскравим, презентабельним акцентом в композиції інтер’єру.

Для найсміливіших дизайнерських рішень ми пропонуємо фотодрук на рулонних та римських шторах по вашому індивідуальному побажанню.

- Захист від сторонніх очей

Можливість сховатися від небажаних поглядів додасть вашому помешканню затишку та відчуття захищеності як вдень, так і після заходу сонця.

- Можливість контролювати кількість світла

Завдяки наявності тканин різної щільності та фактури, ми можемо виготовити штори виходячи з ваших побажань: розсіяти пряме сонячне світло, але зберегти у кімнаті присутність природного світла; створити напівтемряву або повну темінь.

Встановивши вертикальні, горизонтальні жалюзі або ролети день-ніч ви зможете корегувати кількість потрапляння світла кутом нахилу ламелей.

Плануєте встановити вдома проектор або домашній кінотеатр? Буде дуже доречно повісити штори з тканини Black out, які повністю перешкоджають потраплянню сонячного світла, що так необхідно для комфортного перегляду улюблених передач.

- Термозахист в спеку

Тканинні ролети TERMO с металізованим покриттям віддзеркалюють сонячні промені, ефективно запобігають не бажаному перегріву приміщення.

- Можливість поділити приміщення на зони

Вертикальні жалюзі з тканини або пластмаси дозволяють розділити домашні та офісні приміщення на зони без нагромадження складними конструкціями. Вони мобільні, легкі в управлінні та догляді.