Розпашні ворота

Standart St

Доступне рішення з гарними експлуатаційними характеристиками

 • міцна стальна рама

 • висока ремонтопридатність

Prestige St

Ідеальне співвідношення ціна/якість

 • міцна стальна рама

 • більша товщина труб каркасу

 • висока ремонтопридатність

 • можлива зашивка сендвіч-панелями

Prestige Al

Преміум-якість для ексклюзивних дизайнерських екстер'єрів

 • корозійностійка алюмінієва рама

 • полімерне покриття основних елементів

 • безшумна робот

 • вишуканий дизайн

Розпашні ворота являють собою дві стулки, закріплені до стовпів проєму за допомогою трьох секційних петель.

Стулки воріт складаються з рам, зібраних з алюмінієвих профілів, в яких встановлено заповнення.

Заповнення може розташовуватися як всередині рами (вбудований тип монтажу), так і зовні (накладної тип монтажу).

За бажанням замовника можна виготовити полотно розпашних воріт із суцільним, розрідженим або комбінованим заповненням.

Заповнення можна встановити горизонтально або вертикально.

Для забезпечення додаткової жорсткості та можливості подальшої автоматизації встановлюється профіль імпоста, який входить в стандартну комплектацію.

Висока технологічність системи, широка колірна гамма, можливість установки різних за структурою, матеріалу та виконання заповнень та їх комбінацій дозволяють створити і запропонувати дійсно унікальні конструкції автоматичних розпашних воріт.

■ Унікальна конфігурація профілів серії Prestige дозволяє запропонувати кінцевому споживачеві більше 20 варіантів конструктивних рішень розпашних воріт, різних за вартістю та виконанню.

■ Всі основні елементи конструкції розпашних воріт для дачі виготовляються з алюмінієвого профілю з полімерним покриттям, що надійно захищає полотно воріт від несприятливого впливу атмосфери, виключає корозію і збільшує термін експлуатації виробів.

■ Профілі рами обробляються під кутом 45° . При складанні кутових з'єднань використовується кнопковий стягуючий куточок та алюмінієвий кутовий з'єднувач. Все це забезпечує високу надійність з'єднання і виключає можливе провисання стулок в процесі експлуатації розпашних воріт.

■ Стулки розпашних воріт фіксуються за допомогою надійних та якісних трисекційних накладних петель Fapim, які виключають провисання стулок в процесі використання готового виробу.

■ Приховане кріплення гарантує більш високу ступінь захисту від несанкціонованого доступу. Відсутність видимих ​​елементів кріплення забезпечує естетичний зовнішній вигляд конструкцій.

■ Конструкція воріт «АЛЮТЕХ» передбачає можливість швидко усувати різного роду ушкодження або змінювати один вид заповнення на інший, не вдаючись до демонтажу конструкції.

Типи панелей

L-гофр

S-гофр

M-гофр

Мікрохвиля

Фільонка

Ворота з сендвіч-панелей, що імітують текстуру деревини (золотий дуб, темний дуб, вишня),

мають усі переваги сталевих воріт та надають котеджу елементи престижу та індивідуальності.

Золотий дуб

Темний дуб

Вишня

Наявність панелей на складі та терміни виробництва

Висока міцність і стійкість до вітрових та ударних навантажень

1. Сендвіч-панель «АЛЮТЕХ» - одна з найміцніших панелей в Європі.

Її товщина 45 мм, що визначає стійкість в'їзних воріт і хвірток до вітрових та ударних навантажень.

2. Підвищена щільність пінополіуретанового наповнювача (46-47 кг/мЗ) забезпечує жорсткість ворітного полотна та високу стійкість до деформації.

3. Кожна сендвіч-панель забезпечена полімерним EPDM-ущільнювачем, що зберігає високу механічну міцність та еластичність при низьких температурах. Ущільнювач виключає появу зазорів між панелями.

По всьому периметру заповнення між штапиком і сендвіч-панеллю встановлюється гумовий ущільнювач FRK12 на основі полімерного каучуку.

Профілі роликової прокатки AG/77, AG/77H, PD/77 - висока міцність та стійкість до вітрових та ударних навантажень

1. Використання алюмінієвої стрічки виключно встановленої товщини гарантує стабільні характеристики та тривалий термін експлуатації полотна воріт та хвіртки із заповненням профілем роликової прокатки.

2. Рівномірне пінозаповнення гарантує високу стійкість до навантажень і мінімізує деформацію профілів.

3. Покриття ПУР-ПА забезпечує високу стійкість до стирання і подряпин, УФ-випромінювання та перепадів температур, стійкість до розтягування, розтріскування та відшаровування, високу стійкість до корозії.

4. Висока якість покриття профілів «АЛЮТЕХ» підтверджено протоколами випробувань BASF Coating (Німеччина) і AkzoNobel (Швеція)

Алюмінієві екструдовані профілі різної ширини: 37,82 і 87 мм

Суцільне заповнення алюмінієвим профілем шириною 87 мм з перепадом по висоті дозволяє створити індивідуальний стиль фасаду.

Щоб створити різноманітні за виглядом та кольором конструкції воріт, можна варіювати ширину, колір та крок профілів.

Для цього використовується розріджене заповнення алюмінієвим профілем 37 та (або) 82 мм.

Якісні алюмінієві сплави

 • Застосування алюмінієвих сплавів при виробництві основних елементів конструкції розпашних воріт та хвірток, а також заповнення виключає корозію і забезпечує тривалий термін експлуатації виробів.

 • Для виробництва профілів використовуються тільки первинні сплави. Висока якість алюмінієвих сплавів для виробництва екструдованих профілів «АЛЮТЕХ» підтверджено висновком акредитованого випробувального центру державної наукової установи «Інститут порошкової металургії» (атестат № BY / 112/02/1/0/0263), де була проведена експертиза сплавів.

Якість порошкового фарбування

 • Лакофарбове покриття профілів «АЛЮТЕХ» характеризується високою стійкістю до корозії, механічного впливу, стійкістю до розтріскування та відшаровування, стабільністю блиску глянцевого покриття. Підтверджена сертифікатом ПРО6 / ТАК / ССІ7 "(Швейцарія).

Високі антикорозійні властивості покриття

 • Забезпечують тривалу експлуатацію в'їзних воріт та хвірток в умовах дії агресивного середовища.

 • Це особливо актуально для приморських регіонів, де характерна велика кількість солей в повітрі, зокрема іонів хлору та йоду.

 • Стійкість лакофарбового покриття екструдованих профілів до корозії підтверджена сертифікатом SEASIDE (Швейцарія).

Колірна гамма алюмінієвих профілів

 • Алюмінієві профілі мають глянсову структуру поверхні і представлені в різних кольорах: від класичних білого і коричневого

 • до оригінальних - червоний рубін, зелений мох, сріблястий металік, шоколадний.

Економічні варіанти заповнення полотна

 • Конструкція розпашних воріт передбачає можливість виготовлення полотна з економічних матеріалів за бажанням замовника.

 • В алюмінієву раму воріт та хвіртки можна встановити профільований лист, дерев'яну дошку або будь-який інший листовий матеріал.